O nás

Střechy PILNÝ s.r.o. - jsme stavební firma specializující se na rekonstrukce a novostavby střech, kompletních střešních plášťů, klempířských a tesařských prvků převážně na rodinných domech, ale i v bytové a průmyslové výstavbě. Chrudim, Pardubice a celý Pardubický kraj je hlavním místem naší činnosti, ale realizujeme střechy samozřejmě i mimo tento region.

Dle poptávky zákazníka můžeme udělat jednotlivé odborné práce (tesař, klempíř, pokrývač ), nebo zrealizovat celou střechu na klíč včetně případných souvisejících stavebních prací (zedník, zámečník atd.), dodávku a osazení střešních oken, dodávku nadkrokevní tepelné izolace nebo klasické minerální vaty a podobně.

Pravidelně školíme zaměstnance u jednotlivých výrobců střešních krytin a ostatních stavebních materiálů.

Kvalitní střecha je pro nás prioritou.

Na Vaši žádost provedeme posouzení Vaší střechy přímo na místě a nemusí to být jen v okresech Chrudim, Pardubice, ale přijedeme i mimo Pardubický kraj. Na základě prohlídky a zaměření, v případě novostavby na základě projektové dokumentace, Vám vypracujeme  BEZPLATNOU a NEZÁVAZNOU cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat!

V případě potřeby Vám díky našim kontaktům můžeme pomoci se získáním finančních prostředků potřebných pro práci na Vaší nemovitosti.

_____________________________________________________________________

Naši partneři:

Partner LKN
LKN s.r.o.

KOVOS CZ, s.r.o.
KOVOS CZ, s.r.o.

 

DÁLE SPOLUPRACUJEME S TĚMITO PARTNERY: